06.03.2021

HABER ÖZETI

  • Gemlik Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışacak olan ambulans, gereken durumlarda acil müdahale yapılabilmesi için tam teçhizatlı olarak hazırlandı.

  • Başkan Sertaslan Gemlik Belediyesi'nin yeni hizmeti hakkında şöyle konuştu; İhtiyaç duyan hemşerilerimiz, gidecekleri doktor ya da hastaneden randevu aldıktan sonra hizmetimizden faydalanabilirler.

  • Yönetmelik gereği mavi şeritli olan araçta ayrıca ilkyardım belgeli bir şoförün yanı sıra bir de Acil Tıp Teknisyeni görev yapacak.

22/01/21 10:58

Gemlik Belediyesi hasta nakil ambulansı hizmete başlıyor

Gemlik Belediyesi, ilçede eksikliği hissedilen bir diğer hizmeti daha tamamlamaya hazırlanıyor. Çeşitli sağlık problemleri sebebiyle evinden sağlık merkezlerine ulaşmakta zorlanan vatandaşlar için tam teçhizatlı nakil aracı yola çıkıyor. Gemlik Belediyesi Sağlık İşleri...

Istanbulhaber ·

Gemlik’te hasta nakil ambulansı hizmete başlıyor

Gemlik Belediyesi, ilçede eksikliği hissedilen bir diğer hizmeti daha tamamlamaya hazırlanıyor. Çeşitli sağlık problemleri nedeniyle evinden sağlık merkezlerine ulaşmakta zorlanan vatandaşlar için tam teçhizatlı nakil aracı yola çıkıyor. Gemlik Belediyesi Sağlık İşleri...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin