28.01.2021

HABER ÖZETI

  • Manisa'da 2018 ve 2019 yılında 23 bin 997 öğrenci yetenek taramasından geçirildi.

  • Bu kapsamda Manisa merkez ve 17 ilçede seçilen toplam 493 öğrenci, 35 uzman antrenör eşliğinde online olarak eğitimlerine devam ediyor.

  • Yetenekli çocuklarımız, Bakanlığımız tarafından hazırlanan program çerçevesinde çalışarak sahaya inecekleri günü bekliyorlar.

  • Taramadan başarıyla geçen çocuklarımız, bilim kurulunun yönlendirmeleri neticesinde branşlara ayrılacak ve bu branşlarda eğitim gördükten sonra milli takıma ve oradan da olimpiyatlara gidebilecekler.

14/01/21 20:04

Geleceğin olimpiyat şampiyonlarıa online eğitim

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme" Projesi kapsamında Manisa'daki taramadan geçip başarılı olan 493 öğrenciye 35 uzman antrenör tarafından uzaktan eğitim veriliyor. Manisa'da 2018 ve 2019 yılında...

Istanbulhaber ·

Geleceğin olimpiyat şampiyonlarına online eğitim

Manisa'da Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi kapsamında Manisa'daki taramadan geçip başarılı olan öğrencilere uzaktan eğitim veriliyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin