19.08.2019

HABER ÖZETI

  • İSTANBUL (AA) - Red Bull’un daha iyi bir yarın için geleceğe yön veren fikirleri desteklediği projesi Red Bull Futur/io için başvurular başladı.

  • İngilizce olarak ya da İngilizce altyazı ekleyerek çekecekleri bir dakikalık video veya kısa filmlerle anlatacak olan katılımcılar, bu videolarla 10 Şubat 2019 tarihine kadar başvurulabilecek.

  • Red Bull'dan yapılan açıklamaya göre, bilim kurgu filmlerinde yer alan tasarımlar gelecek için ilham kaynağı oldu.

  • Mikroçiple çalışan bilgisayarlar, depolama ve kayıt cihazları, bir zamanın fütüristik projeleri bugünün vazgeçilmez ihtiyaçları haline geldi.

11/01/19 11:22

Geleceği aydınlatacak fikirler yarışacak

İngilizce olarak ya da İngilizce altyazı ekleyerek çekecekleri bir dakikalık video veya kısa filmlerle anlatacak olan katılımcılar, bu videolarla 10 Şubat 2019 tarihine kadar başvurulabilecek. Red Bull’un yeni projesi Red Bull Futur/io için başvurular başladı. Katılımcılar,...

Karar ·

Geleceği aydınlatacak fikirler yarışacak

Karar

Red Bull geleceği aydınlatacak fikirleri arıyor

İSTANBUL (AA) - Red Bull’un daha iyi bir yarın için geleceğe yön veren fikirleri desteklediği projesi Red Bull Futur/io için başvurular başladı. Red Bull'dan yapılan açıklamaya göre, bilim kurgu filmlerinde yer alan tasarımlar gelecek için ilham kaynağı oldu. Mikroçiple...

Memleket ·

Red Bull geleceği aydınlatacak fikirleri arıyor

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin