23.08.2019

  • İsrail hapishanelerindeki Filistinlilerin sorunlarına dikkati çekmek için her yıl 17 Nisan'da gerçekleştirilen Filistinli Esirler Günü münasebetiyle Gazze'de gösteri düzenlendi.

  • İslami Cihad Hareketi'nin Gazze'deki yöneticilerinden Nafiz Azzam da Filistinli tutukluların gerçekleştirdiği son açlık grevinde karşılaştıkları zorluklar esnasında siyasi kimlik ayrımlarını ortadan kaldırdıklarını söyledi.

  • Filistin siyasi yelpazesinden farklı grupların çağrısıyla toplanan göstericiler, tutukluların serbest bırakılması yönünde slogan attı.

  • İsrail'i, Filistinli esirlerle son açlık grevini sonlandırmaları için varılan anlaşmadaki vaatlerini tutmaya çağıran Hamadi aksi takdirde yumuşaktan serte tüm seçenekleri değerlendireceklerini ifade etti.

17/04/19 21:24

Gazze'de "Filistin Esirler Günü" gösterisi

İsrail hapishanelerindeki Filistinlilerin sorunlarına dikkati çekmek için her yıl 17 Nisan'da gerçekleştirilen "Filistinli Esirler Günü" münasebetiyle Gazze'de gösteri düzenlendi. Filistinliler, her yıl 17 Nisan'da gerçekleştirilen "Filistinli Esirler Günü" dolayısıyla...

Memleket ·

Gazze'de "Filistin Esirler Günü" gösterisi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin