25.08.2019

HABER ÖZETI

  • Olay, saat 04.30 sularında Gaziosmanpaşa Karayolları OSmanbey Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir mobilya iş yerinde meydana geldi.

  • İstanbul Gaziosmanpaşa'da kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bir iş yerinin önüne bırakılan el yapımı patlayıcının (EYP) infilak etmesi sonucu iş yerinin camları kırıldı.

  • Patlama sesini duyan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

  • Olay yerine gelen zırhlı araçlarla gelen polis ekipleri, çelik yelek ve silahla çevrede güvenlik önlemi alırken, caddeyi çift yönlü trafiğe kapattı.

12/02/19 08:29

Gaziosmanpaşa’da iş yerinin önüne bırakılan EYP patladı

Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesinde, El Yapımı Patlayıcının (EYP) patlaması nedeniyle iş yerinin tabelası düştü, camları kırıldı. Olay, saat 04.30 sularında Gaziosmanpaşa Karayolları OSmanbey Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir mobilya iş yerinde meydana geldi. Edinilen...

Istanbulhaber ·

Gaziosmanpaşa'da EYP patladı, iş yerinin camları kırıldı

İstanbul Gaziosmanpaşa'da kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bir iş yerinin önüne bırakılan el yapımı patlayıcının (EYP) infilak etmesi sonucu iş yerinin camları kırıldı. Olay, Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi Osmanbey Caddesi üzerinde saat 04.30 sıralarında meydana...

Ortadoğu Gazetesi ·

Gaziosmanpaşa'da EYP patladı, iş yerinin camları kırıldı

Ortadoğu Gazetesi

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin