06.04.2020

  • Gaziemir Belediyesinde, kamusal alanları genişletme kararı doğrultusunda temizlik hizmetlerinin kamulaştırılmasının ardından, sözleşme süresi dolan kiracılar, belediyenin mülkü olan tesislerden yasal yollarla tahliye ediliyor.

  • Belediyenin vatandaşlara hizmet sunacağı Tepe Sosyal Tesisleri'nde de Gaziemir Üretici Kadınlar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi'ne üye kadınların üretim yapması için özel bir alan tasarlanacak.

  • İzmir'in gözde piknik mekanlarından biri olan Sarnıç Piknik Alanı, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda'nın kararıyla tekrar halkın ücretsiz kullanımına açılacak.

  • Yargı sürecinin belediye için olumlu sonuçlanması halinde bu tesislerin yenilenerek belediye tarafından işletileceği açıklandı.

18/02/20 10:06

Gaziemir’de kamulaştırma harekatı

Gaziemir Belediyesinde, kamusal alanları genişletme kararı doğrultusunda temizlik hizmetlerinin kamulaştırılmasının ardından, sözleşme süresi dolan kiracılar, belediyenin mülkü olan tesislerden yasal yollarla tahliye ediliyor. Bu tesislerin, belediye tarafından işletileceği,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin