18.04.2021

HABER ÖZETI

  • Yeni tip korona virüs risk haritasında sarı alanda orta riskli olarak yer alan Gaziantep'te, vatandaşlar cadde ve sokakları tıklım tıklım doldurdu.

  • Kontrollü normalleşmeler ile beraber hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kalkan şehirlerden olan Gaziantep'te vatandaşlarcadde, sokak ve çarşılara akın etti.

  • Oluşan kalabalıkta ise maske kuralına bazı vatandaşların uymadığı gözlemlenirken, sosyal mesafe kuralı ise adeta hiçe sayıldı.

  • Öte yandan kentte son 24 saatte yapılan denetimlerde ise, kuralları ihlalden eden 334, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 160 şahsa idari yaptırım uygulandığı belirtildi.

02/03/21 15:13

Gaziantep’te sokaklar tıklım tıklım

Yeni tip korona virüs risk haritasında "sarı" alanda orta riskli olarak yer alan Gaziantep'te, vatandaşlar cadde ve sokakları tıklım tıklım doldurdu. Kontrollü normalleşmeler ile beraber hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kalkan şehirlerden olan Gaziantepliler Cadde, sokak...

Istanbulhaber ·

Gaziantep’te sokaklar tıklım tıklım

Kontrollü normalleşmeler ile beraber hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kalkan şehirlerden olan Gaziantep'te vatandaşlar cadde, sokak ve çarşılara akın etti. Oluşan kalabalıkta ise maske kuralına bazı vatandaşların uymadığı gözlemlenirken, sosyal mesafe kuralı ise adeta...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin