05.06.2020

HABER ÖZETI

  • Doğu Turnikeleri uygulama noktasında durdurulan ve Adana ilinden Şanlıurfa'ya giden içerisinde 5'i çocuk, şoför ile birlikte toplam 14 yolcunun bulunduğu bir minibüste kontrol yapıldı.

  • Gaziantep'te yapılan denetimlerde, seyahat yolcu belgesi olmayan ve 3 bin 150'şer lira idari para cezası uygulanan 26 yolcu ve 2 araç sürücüsü karantinaya alındı.

  • Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetimler artarak devam ediyor.

  • 15 yolcu kapasiteli araçta yüzde 50'den fazla yolcu taşımaktan araç trafikten el çektirildi.

30/03/20 20:28

Gaziantep'te seyahat kısıtlamasına uymayanlara ceza

Gaziantep'te yapılan denetimlerde, seyahat yolcu belgesi olmayan ve 3 bin 150'şer lira idari para cezası uygulanan 26 yolcu ve 2 araç sürücüsü karantinaya alındı. Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetimler...

Memurlar ·

Gaziantep'te seyahat kısıtlamasına uymayanlara ceza

Memurlar

Seyahat kısıtlamasına uymayanlara ceza

Gaziantep'te seyahat kısıtlamasına uymayan şahıslara ceza kesilirken, yolcular 14 gün karantinaya alındı. Doğu Turnikeleri uygulama noktasında durdurulan ve Adana ilinden Şanlıurfa'ya giden içerisinde 5'i çocuk, şoför ile birlikte toplam 14 yolcunun bulunduğu bir minibüste...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin