20.10.2020

HABER ÖZETI

  • Gaziantep'te Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada yargılanan ihraç hakime 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

  • Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuksuz sanık Ümit Veysel Ö.ile avukatı, Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile bağlandı.

  • Sanık, hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek, örgüt evinde barınma amaçlı kaldığını, örgütsel bir faaliyetinin bulunmadığını öne sürdü.

  • Duruşma savcısı, sanığın ByLock kullandığı, örgütsel toplantılara katıldığı ve örgüte himmet adı altında maddi destek sağladığını belirterek, cezalandırılmasını talep etti.

18/09/20 14:54

Gaziantep'te FETÖ sanığı eski hakime 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi

Gaziantep'te Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada yargılanan ihraç hakime 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi. 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuksuz sanık Ümit Veysel Ö. ile avukatı, Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile...

Memurlar ·

Gaziantep'te FETÖ sanığı eski hakime 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi

Memurlar

FETÖ sanığı eski askere 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi

Gaziantep 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuksuz sanık Bayram B. ile avukatı Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi ile bağlandı. Sanık, hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek, örgüt evinde barınma amaçlı kaldığını, örgütsel bir faaliyetinin bulunmadığını öne sürdü. Duruşma...

Memurlar ·

FETÖ sanığı eski askere 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin