24.02.2021

HABER ÖZETI

  • Geçtiğimiz hafta takımın başarılı teknik direktörü Marius Sumudica ile yollarını ani bir şekilde ayıran Gaziantep Futbol Kulübü, takımın başına Portekizli teknik adam Ricardo Sa Pinto'yu getirdi.

  • 10 Ekim 1972 tarihinde Portekiz'in Porto kentinde dünyaya gelen Ricardo Sa Pinto, futbolculuk kariyerinde gösterdiği performansla ülkesinin unutulmaz isimleri arasında yer alıyor.

  • Ricardo Sa Pinto, kariyerinin en önemli başarısını ise Galatasaraylı Luyindama'nın eski takımı Standard Liege ile Belçika Kupası'nı kazanarak yaşadı.

20/01/21 13:10

Gaziantep FK’da Ricardo Sa Pinto dönemi

Gaziantep Futbol Kulübü, Portekizli Teknik Direktör Ricardo Sa Pinto ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere iki buçuk yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Geçtiğimiz hafta takımın başarılı teknik direktörü Marius Sumudica ile yollarını ani bir şekilde ayıran Gaziantep Futbol...

Istanbulhaber ·

Gaziantep FK, Portekizli teknik direktör Ricardo Sa Pinto ile anlaştı

Geçtiğimiz hafta takımın başarılı teknik direktörü Marius Sumudica ile yollarını ani bir şekilde ayıran Gaziantep Futbol Kulübü, takımın başına Portekizli teknik adam Ricardo Sa Pinto'yu getirdi. Portekizli teknik adamla bir kaç gündür sürdürdüğü görüşmelerde mutlu sona...

Türkiye Gazetesi ·

Gaziantep FK, Teknik Direktör Ricardo Sa Pinto ile anlaşmaya vardı.

Gaziantep FK, Teknik Direktör Ricardo Sa Pinto ile anlaşmaya vardı.

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin