18.02.2020

HABER ÖZETI

  • Galatasaray Kulübü, Medipol Başakşehir'İN sarı-kırmızılıların yönetim kurulu üyesi ile ilgili yayınladığı mesaja cevap verdi.

  • Bu başvuru üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca verilen karar ile, ilgili şahsın 6222 sayılı yasayı ihlal ettiği tespit edilmiş ve kendisinin ilgili kanunun 22.maddesi gereğince 5000 TL idari para cezası ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

  • Gerçeğin yeri ve zamanı geldiğinde ortaya çıkmak gibi bir özelliği vardır.

  • Zamanı geldiğinde paylaşacağım” demiş, defalarca kendisini bildiklerini söylemeye davet etmemize karşın söylediği sözlerin arkasında duramamıştır.

13/09/19 00:15

Galatasaray'dan Başakşehir'e cevap

Galatasaray'ın konuyla ilgili "Bir kulübün 6222 sayılı kanun hakkındaki açıklamasına dair" başlığıyla yaptığı açıklama şöyle: "Değerli bir yöneticimize 6222 sayılı kanun kapsamında 5.000 TL idari para cezası verilmesini, bir kulübün resmi web sitesinde hukuki zafer kazanmış...

Türkiye Gazetesi ·

Galatasaray'dan Başakşehir'e cevap

Türkiye Gazetesi

Galatasaray’dan Başakşehir’e cevap

Galatasaray Kulübü, Medipol Başakşehir'İN sarı-kırmızılıların yönetim kurulu üyesi ile ilgili yayınladığı mesaja cevap verdi. Galatasaray'ın konuyla ilgili "Bir kulübün 6222 sayılı kanun hakkındaki açıklamasına dair" başlığıyla yaptığı açıklama şöyle: "Değerli bir yöneticimize...

Memleket ·

Galatasaray’dan Başakşehir’e cevap

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin