23.09.2020

HABER ÖZETI

  • Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından şehadetinin 19'uncu yılında Şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan okutulan Mevlid-i Şerif ile anıldı.

  • ESKİŞEHİR (AA) - Diyarbakır'da, 19 yıl önce silahlı saldırıda 5 mesai arkadaşı ile şehit edilen Ali Gaffar Okkan için bir dönem görev yaptığı Eskişehir'de mevlit okutuldu.

  • Mevlide, İl Emniyet Müdür Vekili Korkut Aydın, müdür yardımcıları, şube müdürleri, polis memurları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

  • Öte yandan çok sayıda emniyet mensubu ve vatandaşın katıldığı merasimde, cemaate cami bahçesinde lokma tatlısı ikram edildi.

23/01/20 14:07

Gaffar Okkan'ın şehit edilişinin 19. yılında Eskişehir'de mevlit okutuldu

ESKİŞEHİR (AA) - Diyarbakır'da, 19 yıl önce silahlı saldırıda 5 mesai arkadaşı ile şehit edilen Ali Gaffar Okkan için bir dönem görev yaptığı Eskişehir'de mevlit okutuldu. Reşadiye Camisi'ndeki mevlidin ardından vatandaşlara tatlı ikram edildi. Mevlide, İl Emniyet Müdür...

Memleket ·

Gaffar Okkan'ın şehit edilişinin 19. yılında Eskişehir'de mevlit okutuldu

Memleket

Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan unutulmadı

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından şehadetinin 19'uncu yılında Şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan okutulan Mevlid-i Şerif ile anıldı. 19 yıl önce uğradığı saldırı sonucu şehit olan ve bir süre Eskişehir'de de görev yapan Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan için...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin