02.06.2020

HABER ÖZETI

  • CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem “Bu fuarlarda yabancı alıcı sayısını artırmak ve doğru ürünü doğru alıcı ile buluşturmak amacıyla, ‘Global Pazar İstihbarat Sistemi’ni kullandık.

  • CNR Holding'den yapılan açıklamaya göre, 109'u yabancı 2 binden fazla markanın buluştuğu CNR Food İstanbul, yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

  • Fuarı 117 ülkeden, 50 bini aşkın kişi ziyaret etti.

  • Fuar kapsamında ayrıca CNR Holding ve Türkiye Aşçılar Federasyonu tarafından organize edilen 7 Bölgenin 7 Hünerli Eli ile Anadolu Lezzetleri başlıklı etkinlik gerçekleştirildi.

09/09/19 04:15

Gıda fuarı çıtamızı yükseltti

109’u yabancı iki binden fazla markanın buluştuğu CNR Food İstanbul, yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Fuarı 117 ülkeden, 50 bini aşkın kişi ziyaret etti. Yabancı katılımcı sayısını geçen yıla göre yüzde 57, ziyaretçi sayısını ise yüzde...

Türkiye Gazetesi ·

Gıda fuarı çıtamızı yükseltti

Türkiye Gazetesi

CNR Food İstanbul'da 4 günde 3 milyar dolarlık iş hacmi

İSTANBUL (AA) - CNR Food İstanbul, 109'u yabancı 2 binden fazla markaya ev sahipliği yaparak 4 günde 3 milyar doların üzerinde iş hacmi oluşturdu. CNR Holding'den yapılan açıklamaya göre, 109'u yabancı 2 binden fazla markanın buluştuğu CNR Food İstanbul, yerli ve yabancı...

Memleket ·

CNR Food İstanbul'da 4 günde 3 milyar dolarlık iş hacmi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin