06.08.2021

HABER ÖZETI

  • Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Günleri etkinlikleri çerçevesinde, Gürcistan Halk Dansları Topluluğunun sunduğu gösteri büyük beğeni topladı.

  • Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ilki düzenlenen etkinlik, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

  • Gösteri sonunda Nevşehir Belediye Başkan Vekili Ersan Erkut ve Belediye Başkan Yardımcısı Bektaş Demir tarafından grup üyelerine günün anısına çeşitli hediyeler verildi.

  • Ülkelerine ait yöresel kıyafetlerle sahneye çıkan, yaşları 8-17 arasında değişen grup üyelerinin sahne performansı beğeniyle izlendi.

20/11/19 09:24

Gürcistan halk dansları topluluğunun gösterisi büyük beğeni kazandı

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Günleri etkinlikleri çerçevesinde, Gürcistan Halk Dansları Topluluğunun sunduğu gösteri büyük beğeni topladı. Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bu yıl 1.'si düzenlenen Kültür ve Sanat Günleri devam ediyor....

Istanbulhaber ·

Gürcistan Halk Dansları Topluluğu Nevşehir'de sahne aldı

NEVŞEHİR (AA) - Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Günleri etkinlikleri çerçevesinde, Gürcistan Halk Dansları Topluluğu gösteri sundu. Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ilki düzenlenen etkinlik, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi. Etkinlikte,...

Memleket ·

Gürcistan Halk Dansları Topluluğu Nevşehir'de sahne aldı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin