21.09.2020

HABER ÖZETI

  • İSTANBUL (AA) - Beyoğlu'nda sokakta bulunan erkek cesedinin eski İngiliz askeri istihbarat görevlisi ve Suriye Acil Yardım Derneği Kurucusu ve Başkanı James Gustaf Edward Lemesurier'a ait olduğu belirlendi.

  • Üzerinden kimliğini belirlemeye yarayacak herhangi bir belge çıkmayan ceset, yapılan incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

  • İhbar üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

  • 2-3 gün önce Adalar'da bulunan evde yine aşırı strese bağlı rahatsızlığı nedeniyle iğne ve ilaç tedavisi alarak sağlık kuruluşuna yakın olma amacıyla home ofis olarak kullandığı bu adrese geldik.

11/11/19 16:30

GÜNCELLEME 3 - Eski İngiliz askeri görevlisi İstanbul'da ölü bulundu

İSTANBUL (AA) - Beyoğlu'nda sokakta bulunan erkek cesedinin eski İngiliz askeri istihbarat görevlisi ve Suriye Acil Yardım Derneği Kurucusu ve Başkanı James Gustaf Edward Lemesurier'a ait olduğu belirlendi. Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Ali Paşa Medresesi Sokağı'ndaki...

Memleket ·

GÜNCELLEME 3 - Eski İngiliz askeri görevlisi İstanbul'da ölü bulundu

Memleket

GÜNCELLEME 2 - Eski İngiliz askeri görevlisi İstanbul'da ölü bulundu

İSTANBUL (AA) - Beyoğlu'nda sokakta bulunan erkek cesedinin eski İngiliz askeri istihbarat görevlisi ve Suriye Acil Yardım Derneği Kurucusu ve Başkanı James Gustaf Edward Lemesurier'a ait olduğu belirlendi. Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Ali Paşa Medresesi Sokak'ta...

Memleket ·

GÜNCELLEME 2 - Eski İngiliz askeri görevlisi İstanbul'da ölü bulundu

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin