28.05.2020

HABER ÖZETI

  • İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Seyfettin Erdoğan, “Türkiye, ‘korona’ sonrası oluşacak yeni dünya düzeninde ileri teknolojiye, ilaç sanayisine ve tıbbi malzemelere yatırım yapmalı.

  • 2008'deki ekonomik krizle kıyaslanan salgının, dünya düzenini değiştireceği değerlendirmeleri yapılırken, konuyu uzmanlarına sorduk.

  • aşanan olayın küresel bir krizi de ortaya çıkardığını anlatan Erdoğan, “Çok mal ürettiniz ama satacağınız ülke yoksa, işler kötüye gidebilir.

  • Artık kimyasal ve biyolojik silah ve ileri teknoloji üreten ülkeler ayakta kalacak.

31/03/20 08:05

'Güçlü olan, gelecekte başaktör olur'

Tüm dünya koronavirüsle mücadelesini sürdürürken, salgının önümüzdeki dönemde dünya ekonomisinde nasıl bir etki bırakacağı tartışılıyor. 2008'deki ekonomik krizle kıyaslanan salgının, dünya düzenini değiştireceği değerlendirmeleri yapılırken, konuyu uzmanlarına sorduk. İstanbul...

Memurlar ·

'Güçlü olan, gelecekte başaktör olur'

Memurlar

'Güçlü olan, gelecekte başaktör olur'

SEFA BİLGİTEKİN ANKARA Tüm dünya koronavirüsle mücadelesini sürdürürken, salgının önümüzdeki dönemde dünya ekonomisinde nasıl bir etki bırakacağı tartışılıyor. 2008’deki ekonomik krizle kıyaslanan salgının, dünya düzenini değiştireceği değerlendirmeleri yapılırken, konuyu...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin