12.07.2020

HABER ÖZETI

  • Taraftarı tribündeymiş gibi hissettirmeyi amaçlayan sarı-kırmızılılarda Başkan Mehmet Sepil, Dileyen taraftarlarımızdan formalarını bizlere teslim etmesini istiyoruz.

  • Göztepeli taraftarlar, iç saha karşılaşmalarından önce lisanslı formalarını Gürsel Aksel Stadyumu'nda yer alan GÖZGÖZ Mağazası'na bırakarak, tribünleri formalarıyla süsleyebilecek.

  • Tüm operasyonun ücretsiz olarak gerçekleşeceği bu uygulamanın sonunda formasını teslim eden taraftarlarımıza hatıra olarak bir yama hediye edeceğiz ifadelerini kullandı.

06/06/20 14:47

Göztepe, taraftarının formalarını tribüne taşıyor

İzmir ekiplerinden Göztepe Spor Kulübü, koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen ve normalleşme süreciyle beraber tekrar başlayacak olan Süper Lig maçlarına hazırlıklarını hem sportif hem de idari anlamda sürdürüyor. 12 Haziran cuma günü saat 21.00’de konuk edeceği Trabzonspor...

Yeniçağ Gazetesi ·

Göztepe, taraftarının formalarını tribüne taşıyor

Göztepe, seyircisiz oynayacağı iç saha maçlarında tribünlerini taraftarlarının formalarıyla dolduracak. Taraftarı tribündeymiş gibi hissettirmeyi amaçlayan sarı-kırmızılılarda Başkan Mehmet Sepil, "Dileyen taraftarlarımızdan formalarını bizlere teslim etmesini istiyoruz....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin