01.04.2020

HABER ÖZETI

  • Türkiye değişiyor, dünya değişiyor Programın açılış töreninde katılan Gaziantep Valisi Davut Gül, Türkiye değişiyor, dünya değişiyor.

  • Özellikle toplumdaki dezavantajlı bireylerin sosyal hayata daha aktif ve bağımsız katılım göstermelerine destek olmak adına çok sayıda kurumsal sosyal sorumluluk projesine imza attık.

  • Şirket olarak, hayata geçirdiğimiz projelerle özellikle eğitim alanında herkesin fırsat eşitliğine sahip olması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

  • Yeni Farabiler, Fuat Sezginler, Aziz Sancarlar yetiştirmek için cevherleri ortaya çıkarmak için birlikte çalışmaya devam edeceğiz.ifadelerini kullandı.

27/02/20 15:53

Görme engelli çocuklar Turkcell ile hayallerini kodlayacak

Turkcell'in özel eğitime ihtiyacı olan çocukların yetkinliklerini artırmak ve toplumsal yaşama katılımlarını sağlamak amacıyla 2015'te hayata geçirdiği Engelsiz Eğitim programı kapsamında artık görme engelli öğrenciler de robotik kodlama eğitimi alabilecek. Program için...

Türkiye Gazetesi ·

Görme engelli çocuklar Turkcell ile hayallerini kodlayacak

Turkcell, Milli Eğitim Bakanlığı himayesinde sürdürdüğü Engelsiz Eğitim programı kapsamında görme engelli çocuklar Braille alfabesi ile etiketlenmiş robotik setler yardımıyla kodlama eğitimi alacak. Setler, Gaziantep'teki Nuray Tuncay Kara Bilim ve Sanat Merkezi'nde açılan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin