05.08.2020

  • AĞRI (AA) - Ağrı'da üniversite öğrencilerinden oluşan 50 kişilik gönüllü grubu, çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla Ağrı Devlet Hastanesi çevresini temizledi.

  • Yeşilay Ağrı Şube Başkanı Cihangir Aslan da bu tür etkinlikler yapmaya devam edeceklerini belirterek, Etkinliğe 50 arkadaşımız katıldı, Ağrı halkı adına hepsine teşekkür ediyorum.

  • Hastane yönetimi olarak ellerinden geldiğince çevreyi temiz tutmaya çalıştıklarını ancak vatandaşların da çevreyi kirletmemek adına daha dikkatli olması gerektiğini dile getiren Daharlı, Halkımızın bu konuda daha dikkatli olması lazım.

  • Hastane bahçesinde ve vatandaşların en çok kullandığı alanlarda çevre temizliği yapan gönüllüler, topladıkları çöpleri poşetlere doldurup bir araya getirdikten sonra etkinliği tamamladı.

21/10/19 10:39

Gönüllüler farkındalık için temizlik yaptı

AĞRI (AA) - Ağrı'da üniversite öğrencilerinden oluşan 50 kişilik gönüllü grubu, çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla Ağrı Devlet Hastanesi çevresini temizledi. Yeşilay Ağrı Şubesi ve Gençlik Merkezi gönüllülerinden 50 üniversite öğrencisi, kentte çevre...

Memleket ·

Gönüllüler farkındalık için temizlik yaptı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin