27.05.2022

HABER ÖZETI

  • Rusya, Azerbaycan ve Nijerya ile doğalgaz kontratları geçen yıl biten Türkiye'nin, 2022'de yaptığı yeni sözleşmelerde alım maliyetleri katlanarak artıyor.

  • Gölbaşı Belediyesi Başkent Doğalgaz ile yürüttüğü 2020-2021 çalışmaları ile 15 kırsal mahalleye doğalgaz ulaştırarak vatandaşların kullanımına sundu.

  • Ancak, anlaşma bedelinin şu anda bin metreküp doğalgaza ödenen 300 dolar seviyesinin 2 katı civarında olduğu tahmin ediliyor.

  • Bu yaşananlar, EPİAŞ'ta (Enerji Piyasaları İşletme A.Ş.) vadeli işlemlerde yeterli bir derinliğe sahip olmamanın sonucudur.

15/01/22 11:58

Gölbaşı’ndaki 15 kırsal mahalle doğalgaza kavuştu

Ankara Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, doğalgazı olmayan kırsal mahallelere verdiği sözü tuttu. 15 kırsal mahalle doğalgaza kavuştu. Gölbaşı Belediyesi Başkent Doğalgaz ile yürüttüğü 2020-2021 çalışmaları ile 15 kırsal mahalleye doğalgaz ulaştırarak vatandaşların...

Istanbulhaber ·

Doğalgaz fiyatı, Hollanda’da belirleniyor

Rusya, Azerbaycan ve Nijerya ile doğalgaz kontratları geçen yıl biten Türkiye'nin, 2022'de yaptığı yeni sözleşmelerde alım maliyetleri katlanarak artıyor. Bu sözleşmelerde gizlilik sebebiyle fiyatlar bilinmiyor. Ancak, anlaşma bedelinin şu anda bin metreküp doğalgaza ödenen...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin