28.05.2020

HABER ÖZETI

  • Gölbaşı'nda Covid-19 (Korona virüs) salgını nedeniyle yapılan Evde Kal çağrısına uyarak evlerinden çıkmayan çocuklar unutulmadı.

  • Ödüller belirlendi İlkokul düzeyinde birincilere tablet, ikincilere teleskop, üçüncülere ise akıllı çocuk saati ödülü verilecek.

  • Milli ve manevi duygularımızı yaşamak ve dinç tutmak adına evlerinde de olsa, yavrularımızın bu yarışmalarla bir nebze de olsa 23 Nisan ruhunu yaşamalarını amaçladık dedi.

  • Yarışmalara katılmak isteyen çocukların, Gölbaşı Belediyesi'nin resmi web sitesini ziyaret ederek belirtilen tarihler arasında başvurularını yapmaları gerekiyor.

07/04/20 16:42

Gölbaşı Belediyesi çocuklar için 23 Nisan yarışması düzenliyor

Belediyenin www.ankaragolbasi.bel.tr resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek "23 Nisan" temalı yarışma ile çocukların evlerinde geçirdiği zamanı verimli bir şekilde değerlendirmeleri ve toplumsal hayata devam edebilmeleri amaçlanıyor. İlk ve ortaokul öğrencileri...

TRT Haber ·

Gölbaşı Belediyesi çocuklar için 23 Nisan yarışması düzenliyor

TRT Haber

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılında ödüllü yarışma

Gölbaşı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılında, yeni tip korona virüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan çocukları, düzenlediği ödüllü online yarışmada buluşturuyor. Gölbaşı Belediyesi'nin www.ankaragolbasi.bel.tr adlı resmi web sitesi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin