04.07.2020

  • Medya Takip Merkezi'nin nisan ayı kapsamında yaptığı medya araştırmasına göre, spor camiasının en çok konuşulan takımları ve popüler isimleri belirlendi.

  • Takımlardan koronovirüs mücadelesine destek Virüsten etkilenen takımlardan olan Galatasaray, İstanbul'da yapımı tamamlanan otelini, hastane olarak kullanması için Sağlık Bakanlığının hizmetine bedelsiz sunmaya hazır olduğunu duyurdu.

  • Beşiktaş, ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 milyon 903 bin Türk Lirası bağışlayarak salgın mücadelesine destek verdi.

  • Sarı-lacivertli kulüp, 65 yaş üzeri üyelerine ve kombine kart sahiplerine Fenerbahçe Ailesi Destek Kolisi adı altında gıda ve temizlik ürünlerinin yer aldığı kolileri hazırladı.

22/05/20 20:23

Futbol camiasından koronavirüs mücadelesine destek yağdı

Medya Takip Merkezi (MTM), Türkiye Spor Yazarları Derneği için hazırladığı nisan ayı raporunu açıkladı. Raporda ay boyunca en çok konuşulan futbolcular, takımlar, kulüp yöneticileri, teknik direktörler ve hakemler belirlendi. Medya Takip Merkezi'nin nisan ayı kapsamında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin