11.08.2022

HABER ÖZETI

  • Akay Gündoğan ile Türk Alman Sanayi ve Ticaret Odası Genel Sekreteri Okan Özoğlu ile TD-IHK ve DTO üyesi iş insanları ile basın mensupları katıldı.

  • Denizli tarihinde ilk kez teknik tekstil kümesini gerçekleştirdik Başkan Erdoğan, Denizli Ticaret Odası'nın yine ilke daha imza attığını da vurguladı.

  • Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığımıza, desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

  • Denizli Ticaret Odamızda muhakkak kamu kurumu niteliği var ama biz bir şirketteki pazarlama veya satış müdürleri gibi hareket edip, benzer çalışmalar yürütüyoruz.

23/06/22 13:57

Frankfurt’ta önemli isimler Almanya pazarını anlattılar

Denizli Ticaret Odası (DTO), Heimtextil & Techtextil Fuarı çerçevesinde Türk Alman Sanayi ve Ticaret Odası (TD-IHK) iş birliğiyle gerçekleştirilen Katma Değerli Tekstil Yolunda Almanya Pazarı toplantısını Frankfurt'ta gerçekleştirdi. İkili görüşmelerin de olduğu toplantıda...

Istanbulhaber ·

Denizli’den Almanya Heimtextil Fuarında teknik tekstil atağı

Denizli Ticaret Odası'nın (DTO), "Denizli'de Teknik Tekstile Dönüşüm" projesi çerçevesinde Almanya Heimtextil & Techtextil Fuarında açtığı stant, dünyanın dört bir tarafından gelen alıcıların gözdesi oldu. Denizli Ticaret Odası, Heimtextil & Techtextil Fuarı'nda bu yıl...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin