01.08.2021

  • Beşiktaş'ın İspanyol savunmacısı Francisco Montero, siyah-beyazlılardan teklif geldiğinde düşünmeden kabul ettiğini söylerken, forma giydiği zaman kiminle oynarsa oynasın adapte olmak zorunda olduğunu da ifade etti.

  • Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Montero, ilk olarak Beşiktaş'a transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

  • Siyah-beyazlı formayı giymenin kendisi için büyük mutluluk olduğunu dile getiren genç oyuncu, Buraya transfer olmak kariyerimde attığım büyük bir adımdı.

  • Takım gol yiyince kaleci ve savunmacılar eleştirilir Savunma dışında başka pozisyonlarda da forma giyebileceğini belirten Montero, Hocamız talep ettiği sürece her pozisyonda oynayabilirim diye konuştu.

18/10/20 15:04

Francisco Montero: “Beşiktaş’ın teklifini duyunca düşünmeden kabul ettim”

Beşiktaş'ın İspanyol savunmacısı Francisco Montero, siyah-beyazlılardan teklif geldiğinde düşünmeden kabul ettiğini söylerken, forma giydiği zaman kiminle oynarsa oynasın adapte olmak zorunda olduğunu da ifade etti. Beşiktaş'ın İspanyol savunmacısı Francisco Montero, basın...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin