26.01.2021

  • FKA Kasım ayı yönetim kurulu toplantısı, Tunceli Valiliği ev sahipliğinde Ajans Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Elazığ Valisi Erkaya Yırık başkanlığında gerçekleştirildi.

  • Toplantıları farklı destinasyonlarda ve vilayetlerde gerçekleştirdiklerini belirten Vali Erkaya Yırık, Bugün de doğasıyla, coğrafyasıyla, insanıyla, gerçekten güzel, güzide bir vilayetimiz olan Tunceli'deyiz.

  • Aynı zamanda Bingöl ve Tunceli illerinde tarıma dayalı sanayiyi geliştirecek, Yukarı Fırat Havzası Elazığ ölçeğinde turizmin markalaşması ve turistik destinasyonların geliştirilmesine katkı sağlayacaktır.

  • FKA kanundan aldığı yetkiyle Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerimizin üretim, yenilikçilik, iç ticaret kabiliyetlerini arttıracak, fiziki ve hizmet alt yapılarını güçlendirecektir.

26/11/20 16:02

FKA yönetim kurulu toplantısı Tunceli’de yapıldı

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) Kasım ayı yönetim kurulu toplantısı, Tunceli'de yapıldı. FKA Kasım ayı yönetim kurulu toplantısı, Tunceli Valiliği ev sahipliğinde Ajans Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Elazığ Valisi Erkaya Yırık başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya, Yönetim...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin