20.01.2019

HABER ÖZETI

  • BOGOTA (AA) - Filistin’in Kolombiya’daki Diplomatik Misyon Temsilciliği Siyasi Danışmanı Carlos Montero, Filistinliler, cesur ve hepsinden ötesi adil kararlarından ötürü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a müteşekkir.dedi.

  • Filistin Dışişleri Bakanlığı, yaptığı yazılı bir açıklama ile Türkiye, Güney Afrika ve İrlanda’nın İsrail karşıtı tutumunu övmüştü.

  • Montero, Türkiye’nin dünyada Filistinlilerin haklarını savunan ülkelerin başında geldiğinin altını çizerek, bu konudaki çabalarının Arap ülkelerinin dahi üzerinde olduğunu dile getirdi.

  • İrlanda hükümeti de ülkesindeki İsrailli büyükelçiyi Dışişleri Bakanlığına çağırmış ve yaşananlardan duyduğu kaygıyı aktarmıştı.

17/05/18 23:54

"Filistinliler Cumhurbaşkanı Erdoğan'a müteşekkir"

Filistin’in Kolombiya’daki Diplomatik Misyon Temsilciliği Siyasi Danışmanı Carlos Montero, Türk halkının, Filistinlilerin kardeşi olduğunu ve Türkiye’nin Filistin’le bağlarını her defasında daha da kuvvetlendirdiğini vurguladı. Türkiye’nin, uluslararası hukuka ve bilhassa...

TRT Haber ·

"Filistinliler Cumhurbaşkanı Erdoğan'a müteşekkir"

TRT Haber

"Filistinliler Cumhurbaşkanı Erdoğan'a müteşekkir"

BOGOTA (AA) - Filistin’in Kolombiya’daki Diplomatik Misyon Temsilciliği Siyasi Danışmanı Carlos Montero, "Filistinliler, cesur ve hepsinden ötesi adil kararlarından ötürü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a müteşekkir." dedi. Montero, AA muhabirine yaptığı açıklamada,...

Memleket ·

"Filistinliler Cumhurbaşkanı Erdoğan'a müteşekkir"

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin