18.10.2021

HABER ÖZETI

  • FIBA Şampiyonlar Ligi'nde son 16 turu ve muhtemel çeyrek final eşleşmelerinin yer aldığı play-off'ların kura çekimi, İsviçre'nin Mies kasabasındaki FIBA Basketbol Evi'nde gerçekleştirildi.

  • Türk Telekom-Beşiktaş Sompo Sigorta eşleşmesinden galip çıkacak taraf, çeyrek finalde Fransa'nın JDA Dijon ile Rusya'nın Nizhny Novgorod takımları arasındaki turun kazananı ile karşılaşacak.

  • B Grubu'nu 4. basamakta tamamlayan Teksüt Bandırma ise son 16 turunda C Grubu'ndan lider çıkan Çekya ekibi ERA Nymburk'un rakibi oldu.

  • Çeyrek final müsabakaları ise 24-25 Mart, 31 Mart-1 Nisan ve 7-8 Nisan'da oynanacak.

18/02/20 16:34

FIBA Şampiyonlar Ligi'nde play-off kuraları çekildi

İSTANBUL (AA) - Basketbol FIBA Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş Sompo Sigorta, Teksüt Bandırma ve Türk Telekom'un play-off turundaki rakipleri belli oldu. FIBA Şampiyonlar Ligi'nde son 16 turu ve muhtemel çeyrek final eşleşmelerinin yer aldığı play-off'ların kura çekimi, İsviçre'nin...

Memleket ·

FIBA Şampiyonlar Ligi'nde play-off kuraları çekildi

Memleket

FIBA Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş ile T. Telekom eşleşti

Basketbol FIBA Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş Sompo Sigorta, Teksüt Bandırma ve Türk Telekom'un play-off turundaki rakipleri belli oldu. FIBA Şampiyonlar Ligi'nde son 16 turu ve muhtemel çeyrek final eşleşmelerinin yer aldığı play-off'ların kura çekimi, İsviçre'nin Mies...

Kral Spor ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin