18.07.2018

HABER ÖZETI

  • Başka bir davanın FETÖ sanığı olan eski Adana Ticaret Borsası Başkan Muammer Çalışkan'ın yapıyla bağının olup olmadığını bilmediğini savunan Bilgiç, Borsa meclisinde o yapıyla ilgili bir Allah'ın kulu yok.

  • Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan bir gazetenin yayımladığı haber üzerine hakkında dava açıldığına inandığını belirten Bilgiç, borsa olarak sosyal projeleri değerlendirdiklerini dile getirdi.

  • Sanık Bilgiç savunmasında, 2,5 yıldan bu yana borsanın yönetim kurulu başkanı olduğunu belirterek kumpasa uğradığını iddia etti.

  • Şimdi rakiplerim ve FETÖ kriptocular seviniyor, gülüyordur.

13/09/17 19:25

Mahkeme başkanı sinirlendi! Bir şeyden haberin yok

Adana'da Fetullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında "silahlı terör örgütüne üye olma" ve "Terörizmin Finansmanının Önlenmesi Hakkındaki Kanun'a muhalefet" suçlarından haklarında 25 yıla kadar hapis istenen aralarında Adana Ticaret...

Memurlar ·

Mahkeme başkanı sinirlendi! Bir şeyden haberin yok

Memurlar

'FETÖ'ye finans desteği' iddiasıyla hakim karşısına çıktılar

Adana 11. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya tutuksuz sanıklar Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Borsa Meclis Başkanı Sabahattin Yumuşak, yönetim kurulu başkan yardımcısı Osman Bağış, yönetim kurulu üyesi Ahmet Rende Şendağ ile diğer bazı sanıklar ve avukatları...

Memurlar ·

'FETÖ'ye finans desteği' iddiasıyla hakim karşısına çıktılar

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin