21.08.2019

HABER ÖZETI

  • Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkesi karşısında bulunan salonda yapılan duruşmaya, 65'i tutuklu ile 73 sanık ve avukatları katıldı.

  • Tutuklu sanıklar, 15 Temmuz'da emir komuta zinciri kapsamında hareket ettiklerini, terör olayı var diye kışlalarından çıkartıldıklarını, suçsuz olduklarını, darbe girişiminden haberdar olmadıklarını savunarak, tahliyelerini istedi.

  • Bir kısım müştekiler ve Cumhurbaşkanlığı avukatı da duruşmada hazır bulundu.

  • Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na bağlı birlikler ve Hava Harp Okulu'na bağlı bir grup askerin görev aldığı anlatılıyor.

18/04/19 12:44

FETÖ'nün Atatürk Havalimanı'nı işgal girişimi davası

İSTANBUL (AA) - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe teşebbüsünde, Atatürk Havalimanı'nı işgal girişimi ve burada çıkan olaylarda 2 kişinin şehit edilmesine ilişkin, 76’sı tutuklu 159 sanığın yargılanması sürüyor. İstanbul 34. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri...

Memleket ·

FETÖ'nün Atatürk Havalimanı'nı işgal girişimi davası

Memleket

77'si tutuklu 159 sanığın yargılanmasına devam edildi

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde, Atatürk Havalimanı'nı işgal girişimi ve burada çıkan olaylarda 2 kişinin şehit edilmesine ilişkin, 76'sı tutuklu 159 sanığın yargılandığı davada, sanıkların talepleri alındı. İstanbul 34. Ağır Ceza Mahkemesince...

Memurlar ·

77'si tutuklu 159 sanığın yargılanmasına devam edildi

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin