02.04.2020

HABER ÖZETI

  • Beykoz'da sahte kimlikle yakalanan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Zeynep Gülen hakim karşısına çıktı.

  • Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Zeynep Gülen, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldı.

  • Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanığın babası Salih Gülen ile kardeşi Fatmanur Gülen'in hesap hareketlerinin incelenmesine ve sanığın tutukluluk halinin devamına hükmederek, duruşmayı erteledi.

  • İddianamede, Zeynep Gülen'in silahlı terör örgütü üyeliği suçundan 7,5 yıldan 15 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep ediliyor.

13/02/20 15:16

FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeninin "silahlı terör örgütü üyeliği" davası

İSTANBUL (AA) - Beykoz'da sahte kimlikle yakalanan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Zeynep Gülen'in, "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. İstanbul 36. Ağır Ceza Mahkemesindeki...

Memleket ·

FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeninin "silahlı terör örgütü üyeliği" davası

Memleket

FETÖ elebaşının yeğeni hakim karşısında

Beykoz'da sahte kimlikle yakalanan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Zeynep Gülen hakim karşısına çıktı. Örgüt üyeliğinden 15 yıla kadar hapsi istenen tutuklu sanık Gülen, hakkındaki suçlamaları reddetti. Beykoz'da rutin polis kontrolünde 24 Ekim 2019'da sahte kimlikle...

Memleket ·

FETÖ elebaşının yeğeni hakim karşısında

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin