22.08.2019

HABER ÖZETI

  • Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan 18 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusuJhonny Lucas'ın, yeni takımı birkaç gün içerisinde açıklanacak.

  • Brezilya temsilcisi Vasco da Gama'nın da resmi teklif yaptığı Jhonny Lucas, kariyerine Avrupa'da devam edecek.

  • FENERBAHÇ rezilya basını, teklifin iki takım içinde ekonomik olarak yarar sağlayacağını, Juventus ile Fenerbahçe başta olmak üzere Portekiz ve Rusya'dan da taliplerin olduğunu vurguladı.

  • %60 VASCO, %40 PARANA Vasco, geleceğin yıldızları arasında gösterilen orta saha için Parana'ya bonservisinin %60'ını satın alma teklifinde bulundu.

12/01/19 08:57

Fenerbahçe'nin gözdesi Avrupa'ya geliyor!

Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan 18 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusuJhonny Lucas'ın, yeni takımı birkaç gün içerisinde açıklanacak. Brezilya temsilcisi Vasco da Gama'nın da resmi teklif yaptığı Jhonny Lucas, kariyerine Avrupa'da devam edecek. Brezilya...

Sporx ·

Fenerbahçe'nin gözdesi Avrupa'ya geliyor!

Sporx

Sporx'in duyurduğu Jhonny Lucas için resmi teklif

Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan Panama'nın 18 yaşındaki Brezilyalı orta sahası Jhonny Lucas için Brezilya'dan transfer iddiası geldi. Globoesporte'de yer alan habere göre Brezilya Ligi takımlarından Vasco da Gama, Jhonny Lucas için Parana'ya resmi teklifte bulundu. %60...

Sporx ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin