31.05.2020

HABER ÖZETI

  • Bu süreçte kulübümüze desteklerinden ötürü sponsorumuz Liv Hospital/Medical Park hastanelerine destekleri için teşekkürlerimizi sunarız.

  • Sarı-lacivertli kulüpte koronavirüs tedbirleri sürüyor.

  • Basketbol ve futbol takımlarında pozitif sonuçlara rastlanmasının ardından kadın ve erkek voleybol takımları ile basketbol kadın takımına da test yapıldı.

  • İlk yapılan tetkiklerde 5 kişide Koronavirüs bulgularına rastlanılmış olması sebebiyle, detaylı taramaları gerçekleştirilmiş, sonrasında sonuçlar negatif çıkmıştır.

31/03/20 14:06

Fenerbahçe'den koronavirüs açıklaması

Sarı-lacivertli kulüpte koronavirüs tedbirleri sürüyor. Basketbol ve futbol takımlarında pozitif sonuçlara rastlanmasının ardından kadın ve erkek voleybol takımları ile basketbol kadın takımına da test yapıldı. Test sonuçlarının negatif olduğu açıklandı. Fenerbahçe'den yapılan...

Türkiye Gazetesi ·

Fenerbahçe'de 65 kişinin testi negatif çıktı

Fenerbahçe Kulübü, kadın ve erkek voleybol takımları ile basketbol kadın takımının sporcu, teknik ve idari ekip olmak üzere 65 kişiye koronavirüs testi yapıldığını ve sonuçların negatif çıktığını açıkladı. Sarı-lacivertli kulüpte koronavirüs tedbirleri sürüyor. Basketbol...

Memurlar ·

Fenerbahçe'de 65 kişinin testi negatif çıktı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin