23.08.2019

HABER ÖZETI

  • Fenerbahçe'nin mali bağımsızlığa kavuşması için 4 Nisan'da başlayan kampanyaya verilen destekle ilgili konuşan Burhan Karaçam, 16 Nisan itibariyle 414 binin üzerinde işlem gerçekleştirildi.

  • İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında kampanyanın gönüllüleriyle bir araya gelen Karaçam, değerlendirmelerde bulundu.

  • İşte detaylar… Fenerbahçe Kulübü kampanyanın başlamasını takip eden 24 saat içerisinde 300 bin gönüllü kitlenin katkısı sonucu toplanan tutar 15 milyon lirayı aşmıştı.

  • Kısa vadede oldukça iyi olan bu katılım, kampanyanın geleceği açısından da bizlere güven veriyor.

20/04/19 15:36

"Fener Ol" kampanyasında ne kadar para toplandı? Fener ol kampanyasında son durum ne?

Fenerbahçe Kulübü tarafından 4 Nisan'da başlatılan "Fener Ol" kampanyası kulübün taraftarları tarafından merak ediliyor. İnternette sıklıkla "Fener Ol" kampanyasında ne kadar para toplandı? Fener ol kampanyasında son durum ne? sorusu aratılıyor. İşte "Fener Ol" kampanyası...

F5 Haber ·

Burhan Karaçam: “Fener Ol kampanyası finansal bağımsızlığımızın ilk adımı”

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, 4 Nisan'da başlatılan Fener Ol projesiyle ilgili, "Kampanyanın ilk 2 haftası içerisinde 414 binin üstünde katılım gerçekleşti. Kısa vadede oldukça iyi olan bu katılım, kampanyanın geleceği açısından da bizlere güven...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin