28.02.2020

HABER ÖZETI

  • ANTALYA (AA) - Galatasaray'ın Cezayirli futbolcusu Sofiane Feghouli, daha önce geriden gelerek şampiyon olduklarını anımsatarak, bunu tekrar yapabileceklerine inandığını söyledi.

  • Sarı-kırmızılı takımın kamp yaptığı, Antalya'nın Belek Turizm Merkezi'nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 30 yaşındaki futbolcu, kamp sürecinde genel olarak iyi çalıştıklarını söyledi.

  • Kampta tüm takım olarak çalışma imkanı bulduklarını ve yaptıkları iki hazırlık maçını kazandıklarını ifade eden Feghouli, Bunlara baktığımızda olumlu bir süreç geçirdiğimizi söyleyebiliriz.

  • - Şampiyonlukla sezonu bitireceğiz Cezayirli futbolcu, Afrika Uluslar Kupası'ndan geldiği için çok fazla dinlenemeden sezon başında takıma katıldığını belirterek, şimdi ise tam dinlenmiş durumda olduğunu aktardı.

12/01/20 17:02

Feghouli: Şampiyon olmak için elimden geleni yapacağım

Sarı-kırmızılı takımın kamp yaptığı, Antalya'nın Belek Turizm Merkezi'nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 30 yaşındaki futbolcu, kamp sürecinde genel olarak iyi çalıştıklarını söyledi. "İKİNCİ YARIYA DAHA İYİ BİR ŞEKİLDE BAŞLAYACAĞIZ" Kampta tüm takım olarak...

Kral Spor ·

Feghouli: Şampiyon olmak için elimden geleni yapacağım

Kral Spor

Galatasaraylı futbolcu Feghouli, puan farkına rağmen şampiyonluğa inanıyor

ANTALYA (AA) - Galatasaray'ın Cezayirli futbolcusu Sofiane Feghouli, daha önce geriden gelerek şampiyon olduklarını anımsatarak, bunu tekrar yapabileceklerine inandığını söyledi. Sarı-kırmızılı takımın kamp yaptığı, Antalya'nın Belek Turizm Merkezi'nde basın mensuplarının...

Memleket ·

Galatasaraylı futbolcu Feghouli, puan farkına rağmen şampiyonluğa inanıyor

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin