04.07.2020

  • Van'ın Erciş ilçesine öğretmenler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında başlatılan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evden çıkamayan öğrencilere hazırladıkları hediye paketlerini ulaştırdı.

  • Erciş Milli Eğitim Müdürü Sadık İşler, Kovid-19 nedeniyle devletin bir takım kararlar aldığını, bu kapsamda okullarda eğitime ara verildiğini anımsattı.

  • Öğretmen Cihat Albayrak ise her yıl Kitap Bayramı sloganıyla öğrencilere kitap ve çeşitli hediyeler hazırladıklarını dile getirerek, Bu yıl biraz daha anlamlı oldu.

  • İlçede görevli 9 öğretmen, öğrencilerin evde eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla 400 kitap, 600 oyuncak, bayram çikolatası ve kırtasiye malzemelerinden oluşan 1000 hediye paketi hazırladı.

24/05/20 17:51

Fedakar öğretmenler bayramda da öğrencilerini unutmadı

Van'ın Erciş ilçesine öğretmenler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında başlatılan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evden çıkamayan öğrencilere hazırladıkları hediye paketlerini ulaştırdı. İlçede görevli 9 öğretmen, öğrencilerin evde eğlenceli zaman...

Memurlar ·

Fedakar öğretmenler bayramda da öğrencilerini unutmadı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin