18.08.2019

  • ABD turnesine Kalifornia eyaletinin Los Angeles kentinden başlayan Fazıl Say, yaklaşık yüz yıllık geçmişe sahip Royce Hall'da Serenad Bağcan ile verdiği konser öncesi İHA'ya konuştu.

  • 5 konserden oluşan turnenin ilk ayağının Los Angeles konseri olduğunu ifade eden Say, bu konseri 14-15 Nisan Chicago, 16 Nisan Washington D.C. ve 18 Nisan New York konserlerinin takip edeceğini söyledi.

  • Royce Hall'da gerçekleşen konsere Türkiye Cumhuriyeti Başkonsolosu Can Oğuz, Azerbaycan Başkonsolosu Nasimi Aghayev, Almanya Başkonsolosu Steffan Schneider ve Piskopos Juan Carlos Mendez ile Türk ve Amerikalı davetliler katıldı.

  • Konserin ilk yarısında Troy Sonatı'nı çalan Say, ikinci yarıda Serenad Bağcan ile birlikte dinleyicilere İlk Şarkılar ve Yeni Şarkılar albümünden bir seçki sundu.

13/04/19 15:42

Fazıl Say ve Serenad Bağcan’dan ABD’de muhteşem konser

ABD'nin Los Angeles kentinde konser veren Fazıl Say ve Serenad Bağcan izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. ABD turnesine Kalifornia eyaletinin Los Angeles kentinden başlayan Fazıl Say, yaklaşık yüz yıllık geçmişe sahip Royce Hall'da Serenad Bağcan ile verdiği konser öncesi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin