21.09.2020

HABER ÖZETI

  • Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Mario Lemina, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu PSG maçı öncesi basın toplantısında konuştu.

  • Yarın oynayacakları zorlu maça değinen Fatih Terim, UEFA'nın cezasına rağmen oluşturduğumuz kadrodan 7-8 ismi, hatta onlardan biri olan Falcao'yu bir araya getiremedik.

  • Sakatlıkların üstüne Falcao ve Andone de kadroda olmayınca sıkıntılar yaşadık.

  • Elinizde Cavani, Di Maria, Neymar, Mbappe, Choupo Moting, Icardi varsa, bu soruyu sormak o kadar kolay ki... Düşünebiliyor musunuz, bunların 3'ü yedek olacak.mesajını verdi.

10/12/19 23:57

Fatih Terim: "Son 3-4 ay kariyerimde kayda değer bir dönem olarak yer alacak"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, UEFA Şampiyonlar Ligi PSG maçı öncesi yaptığı açıklamada, "Teknik adamlık kariyerimde sıkıntılar, zor anlar olmuştur ama son 3-4 aydaki süreç futbol hayatımda kayda değer bir dönem olarak yer alacak" dedi. Galatasaray Teknik Direktörü...

Memleket ·

Fatih Terim: "Son 3-4 ay kariyerimde kayda değer bir dönem olarak yer alacak"

Memleket

Lorem ipsum dolor sit amet

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi'ndeki Paris Saint-Germain maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Sakatlıklara değinen Terim, "Şu anda kalecilerimiz hariç 13 kişiyiz. Futbolculuk hayatımda da, teknik direktörlük hayatımda da zaman zaman sıkıntılar...

Sporx ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin