19.05.2022

HABER ÖZETI

  • Denizlispor müsabakasının ardından değerlendirmelerde bulunan Ankaragücü Teknik Sorumlusu Mustafa Dalcı, Oyuncularımın hepsi içerde ciddi bir karakter ve mücadele gösterdi.

  • Spor Toto 1. Lig'in 22. haftasında Ankaragücü'ne konuk olan Denizlispor, sarı-lacivertlilere 2-1'lik mağlubiyetle sahadan ayrıldı.

  • Maç sonu düzenlenen basın toplantısında müsabakayı değerlendiren Teknik Sorumlu Fatih Tekke, Son dakika golü ile mağlup olduğumuzdan dolayı çok üzgünüz.

  • Hasta ve sakat oyuncuların olduğunun altını çizen Dalcı, Chahechouhe'nun maç kadrosunda olduğunu ve oynayamayacak bir rahatsızlığı olduğu için maç kadrosundan çıkarmak zorunda kaldıklarını ifade etti.

22/01/22 22:20

Fatih Tekke: “Zorunluluklarımız var, biz asla pes etmeyeceğiz”

Denizlispor, Spor Toto 1. Lig'in 22. haftasında Ankaragücü karşılaşmasında 2-1 mağlup oldu. Maçın ardından değerlendirmelerde bulunan Denizlispor Teknik Sorumlusu Fatih Tekke ve Ankaragücü Teknik Sorumlusu Mustafa Dalcı açıklamalarda bulundu. Spor Toto 1. Lig'in 22. haftasında...

Istanbulhaber ·

Mustafa Dalcı: “Oyuncularımın hepsi içerde ciddi bir karakter ve mücadele gösterdi”

Denizlispor müsabakasının ardından değerlendirmelerde bulunan Ankaragücü Teknik Sorumlusu Mustafa Dalcı, "Oyuncularımın hepsi içerde ciddi bir karakter ve mücadele gösterdi. Oyunun tamamen hakimiydik. Haklı bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum" dedi. Spor Toto 1. Lig'in...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin