17.02.2020

HABER ÖZETI

  • İSTANBUL (AA) - Fatih Belediyesinin 2019 - 2020 kültür sanat sezonu, Fatih Belediyesi Sulukule Sanat Akademisi Türk Müziği Korosunun verdiği konserle açıldı.

  • Programa Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın yanı sıra, AK Parti İstanbul Milletvekili İffet Polat ve Abdullah Güler ile birlikte çok sayıda sanatsever katıldı.

  • Düşünün bir sokağa giriyorsunuz karşınıza bir Osmanlı beyefendisi, bir sokakta Peyami Safa ile bir sokakta Yahya Kemal ile karşılaşıyorsunuz dedi.

  • Öyledir ki gezerken hangi değerli sanatçının yaşadığı ev olduğunu, hangi sokaktaki medresede eğitim aldığını bilemezsiniz.

20/10/19 10:33

Fatih Belediyesi kültür sanat sezonu açıldı

İSTANBUL (AA) - Fatih Belediyesinin 2019 - 2020 kültür sanat sezonu, Fatih Belediyesi Sulukule Sanat Akademisi Türk Müziği Korosunun verdiği konserle açıldı. Fatih Belediyesi Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirilen açılışta, sanatçı Yıldırım Bekçi'nin şefliğini üstlendiği...

Memleket ·

Fatih Belediyesi kültür sanat sezonu açıldı

Memleket

Fatih Belediyesi 2019-2020 Kültür sanat sezonunu konserle start verdi

Fatih Belediyesi, 2019-2020 yılı Kültür Sanat sezonu Sulukule Sanat Akademisi Türk Müziği Korosu'nun verdiği konserle başladı. Fatih Belediyesi tarafından 2019 - 2020 Kültür Sanat sezonunun açılışı Fatih Belediyesi konferans salonunda yapıldı. Ünlü sanatçı Yıldırım Bekçi'nin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin