05.06.2020

HABER ÖZETI

  • Denizli Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali'nden ilçelere hareket eden yolcu otobüs ve minibüslerde de dezenfeksiyon çalışması yapılıyor.

  • Sitelerin girişleri, site içlerinde bulunan yeşil alanlar, bina girişleri, apartman içlerinde posta kutuları, merdivenler, korkuluklar, daire kapıları büyük bir titizlikle dezenfekte edildi.

  • Vatandaşların zorunlu olmadıkça evden çıkmaması gerektiğini söyleyen Başkan Zolan, Tüm hizmet noktalarımızda temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

  • Birlik ve beraberlik içerisinde bu günleri atlatacağımıza yürekten inanıyorum dedi.

25/03/20 13:28

Eyüpsultan’da dezenfeksiyon çalışmaları ara vermeden sürdürülüyor

Eyüpsultan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri ve özel olarak kurulan dezenfeksiyon ekibi, ilçe genelinde başlattığı temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşın sağlığını korumak, ilçe sakinlerinin...

Istanbulhaber ·

Denizli korona virüsüne karşı mücadelesine aralıksız devam ediyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi korona virüse karşı tüm hizmet noktalarında düzenli olarak temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarına devam ederken, vatandaşlar alınan önlemlerden memnun olduklarını ifade ettiler. Denizli Büyükşehir Belediyesi korona virüse karşı aldığı tedbirler...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin