24.01.2022

  • Etkinlikte: Avukat Bilge Alkan, Çocuk Hakları konusunda ilkokul 4 ve 5. Sınıf öğrencileri ile soru-cevap şeklinde yaptığı sohbetinde; eğitim hakkı, sağlık hakkı, oyun ve dinlenme hakkı konularında örneklerle bilgiler verdi.

  • Etkinliğin açış konuşmasını yapan ETOS Dernek Başkanı Nihal Bağcı, Dünyada en masum ve en çok verilmesi gereken hakkın çocukların haklarıdır.

  • Eskişehir Filarmoni Derneği Başkanı Egemen Çelik ve Başkan Yardımcısı Ramazan Albayrak da gitar ve keman eşliğinde çocuklarla birlikte şarkılar söyleyerek müzik ve enstrümanlar hakkında bilgiler verdi.

  • Okul öğretmenleri ve ETOS Yönetim Kurulu Üyelerinin yer aldığı etkinlik sonucu; öğrencilere, ETOS tarafından Dünya ve Türk Klasiklerinden oluşan kitaplar hediye edildi.

26/11/21 11:01

ETOS’tan ‘Bırakın Çocuklar Çocuk Kalsın’ etkinliği

Eskişehir Toplum ve Sanat Derneği (ETOS); "Dünya Çocuk Hakları Günü" nedeniyle; Eskişehir'in İnönü İlçesi Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu'nda "Bırakın Çocuklar Çocuk Kalsın" adı altında bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte: Avukat Bilge Alkan, "Çocuk Hakları" konusunda ilkokul...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin