28.09.2020

HABER ÖZETI

  • MUĞLA (AA) - Kayseri Hava İndirme Tugayı 3'üncü Hava İndirme Taburu'nda vatani görevini yapan 35 silah arkadaşı, 36 yıl sonra Muğla'nın Fethiye ilçesinde bir araya geldi.

  • Bu yıl da Fethiye'de toplanan arkadaşlar, Beşkaza Meydanı'nda bir araya gelip Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktıktan sonra saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı'nı okudu.

  • İlk buluşmada Trabzon'da bir araya gelip hasret gideren askerlik arkadaşları daha sonra düzenli olarak her yıl bir araya gelmeye başladı.

  • Askerde yaklaşık iki yıl birlikte görev yapan 35 arkadaş, 6 yıl önce sosyal medya aracılığıyla birbiriyle bağlantı kurmaya başladı.

19/10/19 16:28

Eski komandolar 36 yıl sonra marşlarını okudu

MUĞLA (AA) - Kayseri Hava İndirme Tugayı 3'üncü Hava İndirme Taburu'nda vatani görevini yapan 35 silah arkadaşı, 36 yıl sonra Muğla'nın Fethiye ilçesinde bir araya geldi. Asker ocağında yaklaşık 2 yıl birlikte görev yapan 35 arkadaş, 6 yıl önce sosyal medyadan iletişime...

Memleket ·

Eski komandolar 36 yıl sonra marşlarını okudu

Memleket

36 yıl sonra Komanda Marşı okudular

Kayseri Hava İndirme Tugayı 3. Hava İndirme Taburu'nda 1983 yılında vatani görevini yapan 35 asker arkadaşı Muğla'nın Fethiye ilçesinde buluştu. Askerlik arkadaşları 36 yıl sonra Komanda Marşı okudu. Askerde yaklaşık iki yıl birlikte görev yapan 35 arkadaş, 6 yıl önce sosyal...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin