26.01.2020

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgilere göre, Eskişehir'in Karapınar Mahallesi'nde bulunan TOKİ konutları bir kişinin yerde hareketsiz yattığını gören vatandaşlar durumu polise ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi.

  • Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Erkan E.'nin cesedi, otopsi yapılmak üzere Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine gönderildi.

  • Alınan ihbarı değerlendiren ekipler, olay yerine gelerek 17 yaşındaki Erkan E.'yi Eskişehir Şehir Hastanesine kaldırdı.

  • İhbar üzerine olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri Erkan Erbaş'ın (17) hayatını kaybettiğini belirledi.

12/08/19 18:07

Eskişehir'de şüpheli ölüm

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de bir kişi sokakta ölü bulundu. Karapınar Mahallesi TOKİ konutlarında bir kişinin yerde hareketsiz yattığını gören vatandaşlar durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri Erkan Erbaş'ın...

Memleket ·

Eskişehir'de şüpheli ölüm

Memleket

Eskişehir’de ceset bulundu

Eskişehir'de sokak kenarında bir erkek cesedi bulundu. Edinilen bilgilere göre, Eskişehir'in Karapınar Mahallesi'nde bulunan TOKİ konutları bir kişinin yerde hareketsiz yattığını gören vatandaşlar durumu polise ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. Alınan ihbarı değerlendiren...

Memleket ·

Eskişehir’de ceset bulundu

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin