19.08.2019

HABER ÖZETI

  • 12 Mart Erzurum'un düşman işgalinden kurtuluşu anısına düzenlenen Gazeteciler ve Kurumlararası Kar Raftingi Kurtuluş Kupası renkli görüntülere sahne oldu.

  • Yarışmada gazetecilerin yarıştığı parkurda İhlas Haber Ajansı Muhabiri Sefa Tetik, TRT Haber Muhabiri Mikail Kurban, Anadolu Ajansı Muhabiri Fırat Özdemir ve Pusula Gazetesi Spor Muhabiri Nurullah Pala'nın yer aldığı takım birinci oldu.

  • Etkinliği takip eden Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Halis Yunus Ersöz, gazetecilere yaptığı açıklamada, Erzurum'un tanıtımı açısından güzel bir organizasyon gerçekleştirildiğini belirtti.

  • Başlangıç çizgisinden botlarla start alan ve iki ekip halinde yarışan takımlar, yaklaşık 500 metre mesafedeki bitiş çizgisine en kısa sürede ulaşmaya çalıştı.

14/03/19 15:41

Erzurum'da kar raftingi yarışması

ERZURUM (AA) - Erzurum'da düzenlenen kurumlar arası kar raftingi yarışı, renkli görüntülere sahne oldu. Valiliğin desteğiyle Erzurum Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Konaklı Kayak Merkezi'nde gerçekleştirilen yarışa, farklı kurumlardan 20...

Memleket ·

Erzurum'da kar raftingi yarışması

Memleket

Karlı dağlarda rafting heyecanı

12 Mart Erzurum'un düşman işgalinden kurtuluşu anısına düzenlenen Gazeteciler ve Kurumlararası Kar Raftingi Kurtuluş Kupası renkli görüntülere sahne oldu. Erzurum Valiliği ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Erzurum'un kurtuluşu anısına Konaklı Kayak Merkezi'nde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin