18.01.2021

  • EMİN ULUÇ Ligde Gençlerbirliği’ne kupada Sivas Belediye’ye gol yağdırarak Beşiktaş derbisi için moral depolayan Fenerbahçe’de teknik direktör Erol Bulut da kendinden emin.

  • Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Erol Hoca ligdeki durumlarından memnun olduklarını belirtirken “Sezon başında 17-18 transfer yaptık.

  • Herkesin eksiği var Eksiklerle ilgili bilgi veren Erol Bulut, Harun, Nazım, Tolga ve Samatta’nın sakat olduğunu hatırlatırken, Sinan ile Valencia’nın da Covid-19 sebebiyle forma giyemeyeceğini dile getirdi.

  • Samatta 3-4 hafta yok Fenerbahçe’nin çok transfer yaptığına dair konuşmalar hakkında, “Beşiktaş ve Trabzonspor da birçok oyuncuyu aldı” yorumu yapan Erol Bulut, “Herkes kaliteyi yükseltme çabasında.

27/11/20 04:46

Erol Bulut derbi öncesi güven verdi: Daha iyi olacağız

EMİN ULUÇ Ligde Gençlerbirliği’ne kupada Sivas Belediye’ye gol yağdırarak Beşiktaş derbisi için moral depolayan Fenerbahçe’de teknik direktör Erol Bulut da kendinden emin. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Erol Hoca ligdeki durumlarından memnun olduklarını belirtirken...

Türkiye Gazetesi ·

Erol Bulut derbi öncesi güven verdi: Daha iyi olacağız

Φωτογραφία αρχείου

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin