25.04.2019

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Erken Doğan Bebeği Taşıyan Ambulans Otomobile Çarptı: 1'i Bebek 2 Kişi Yaralandı Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Edinilen bilgiye göre, Gaziantep'in İslahiye ilçesi Narlı kavşağında sürücü ve plakaları öğrenilen ambulans ile otomobil çarpıştı.

  • Kazada yaralanan otomobil sürücüsü olay yerine çağrılan sağlık ve kurtarma ekiplerinin müdahalesi ile araçtan çıkarıldı.

15/04/19 15:00

Erken doğan bebeği taşıyan ambulans otomobile çarptı

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde erken doğan ve küvözde bulunan bir bebeği taşıyan ambulans, otomobil ile çarpıştı. Ambulansta bulunan bebek ve otomobil sürücüsü çağrılan bir başka ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Edinilen bilgiye göre, Gaziantep'in İslahiye ilçesi Narlı...

Istanbulhaber ·

Erken Doğan Bebeği Taşıyan Ambulans Otomobile Çarptı: 1'i Bebek 2 Kişi Yaralandı

Şu an buradasınız: Erken Doğan Bebeği Taşıyan Ambulans Otomobile Çarptı: 1'i Bebek 2 Kişi Yaralandı Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Erken Doğan Bebeği Taşıyan Ambulans Otomobile Çarptı

Şu an buradasınız: Erken Doğan Bebeği Taşıyan Ambulans Otomobile Çarptı Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin