26.01.2020

HABER ÖZETI

  • GAZİANTEP (AA) - Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Tenis Federasyonunca (TTF) düzenlenen Doğu Ligi Tenis Şampiyonası'nda dereceye giren takımlara ödülleri verildi.

  • Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden 19 ilden 400 tenisçinin katıldığı şampiyonaya ev sahipliği yapan spor kenti Gazi şehir, önemli bir organizasyonun altına imza attı.

  • Turnuvada mücadele eden Ağrı, Van ve Diyarbakır'dan gelen çocuklar o kadar cevval ki, küçük dokunuşlar büyük başarılar getiriyor.

  • Şampiyonada kadınlarda; birinci olan Şanlıurfa Tenis Kano Spor Kulübü'nü, Van Tenis Kış Sporları, Elazığ Gençlik Spor ve Adıyaman Tenis Dağcılık Spor Kulübü takip etti.

24/08/19 18:23

Doğu Ligi Tenis Şampiyonası

GAZİANTEP (AA) - Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Tenis Federasyonunca (TTF) düzenlenen Doğu Ligi Tenis Şampiyonası'nda dereceye giren takımlara ödülleri verildi. Mehmet Şimşek Tenis Kortu'nda 19 Ağustos Pazartesi günü başlayan, Gaziantep Büyükşehir...

Memleket ·

Doğu Ligi Tenis Şampiyonası

Memleket

Erkeklerde Gaziantep Tenis İhtisas Kulübü birinci oldu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'yle Türkiye Tenis Federasyonu'nun iş birliğinde düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Takım Şampiyonası sona erdi. Şampiyonada erkeklerde Gaziantep Tenis İhtisas Kulübü, kadınlarda ise; Şanlıurfa Tenis Kano Spor Kulübü birinci oldu. Doğu ve...

Memleket ·

Erkeklerde Gaziantep Tenis İhtisas Kulübü birinci oldu

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin