27.05.2020

HABER ÖZETI

  • Ereğli Belediyesi tarafından korona virüs salgını nedeniyle üretime başlanan maskelere, Ereğli Belediyespor futbolcuları, antrenörler ve yöneticilerde destek verdi.

  • Ereğli Belediyesi tarafından halka ücretsiz olarak dağıtılan Sağlık Seti'nin mahallelerdeki dağıtımı sürerken Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ilçedeki 93 köye maske dağıtacaklarını açıkladı.

  • Futbolcular Bakanlığın evde kal çağrılara uyarak evlerinde yaptıkları idmanlarda formda kalmaya çalışıyorlar.

  • Başkan Posbıyık, daire müdürleri de dâhil, personelin maske üretim çalışması yaptığı düğün salonunda ekiplere moral verdi.

07/04/20 15:32

Ereğli Belediyespor maske yapımına destek verdi

Ereğli Belediyesi tarafından korona virüs salgını nedeniyle üretime başlanan maskelere, Ereğli Belediyespor futbolcuları, antrenörler ve yöneticilerde destek verdi. Korona virüs salgını nedeniyle tüm dünyada ve Türkiye'de futbol müsabakalarına ara verildi. Futbolcular Bakanlığın...

Istanbulhaber ·

Posbıyık köylere de maske dağıtacak

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Belediyesi koronavirüse karşı korunmak için üretilen maskeleri ilçe merkezindeki mahallelerin ardından köylere de dağıtacak. Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından halka ücretsiz olarak dağıtılan Sağlık Seti'nin mahallelerdeki dağıtımı sürerken Belediye...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin