13.12.2018

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, birilerinin darbeyle yapamadığını Türkiye’ye ekonomik savaş ilan ederek yapmak istediğini belirtti ve meydan okudu.

  • Erdoğan, “Provokasyonla, darbeyle yapamadıklarını şimdi parayla gerçekleştirmeye çalışıyorlar.

  • “Hukuk dilinden anlamıyorlarsa, cevabımızı yeni ittifaklara yönelerek veririz”diye konuşan Erdoğan, “Orta Vadeli Program ve 2019-2023 stratejik planıyla ilgili çalışmamız devam ediyor.

  • Amacı ülkenin savunma mekanizmalarını etkisiz hale getirerek Türkiye’yi tüm alanlarda temsil almaktır.”

12/08/18 18:14

Erdoğan: İlan ediyorum; oyununuzu gördük ve meydan okuyoruz

Türkiye ile Amerika Birleşik Devletleri arasındaki gerginlik sürüyor… Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD’nin izlediği politikanın, ekonomik hiçbir sebebi olmadığını belirterek, “Bunun adı Türkiye’ye operasyon çekmektir. Trabzon’dan ilan ediyorum; oyununuzu gördük ve meydan...

BRTK ·

Erdoğan: İlan ediyorum; oyununuzu gördük ve meydan okuyoruz

BRTK

"Oyununuzu gördük ve meydan okuyoruz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, birilerinin darbeyle yapamadığını Türkiye’ye ekonomik savaş ilan ederek yapmak istediğini belirtti ve meydan okudu. Erdoğan, "Trabzon’dan ilan ediyorum, oyununuzu gördük ve meydan okuyoruz" dedi. Trabzon’da AK Parti İl Başkanlığının Genişletilmiş...

Net Gazete ·

"Oyununuzu gördük ve meydan okuyoruz"

Net Gazete

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oyununuz gördük ve meydan okuyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, birilerinin darbeyle yapamadığını Türkiye’ye ekonomik savaş ilan ederek yapmak istediğini belirtti ve meydan okudu. Erdoğan, "Trabzon’dan ilan ediyorum, oyununuzu gördük ve meydan okuyoruz" dedi.

İhlas Haber Ajansı ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oyununuz gördük ve meydan okuyoruz

İhlas Haber Ajansı

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin