24.05.2019

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Erdoğan'dan Partililere İttifak Uyarısı: MHP'nin adayıyla İlgili Yorum Yapmayın Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • 'KENDİ Ç ' Erdoğan, İttifakla ilgili diğer parti mensupları ne söylerse söylesin onların üzerinden siyaset geliştirmeyin.

  • Toplantıda bazı il başkanlarının MHP’nin adayları ile ilgili eleştiriler yöneltilmesi üzerine, Erdoğan'ın bazı uyarılarda bulunduğu öne sürüldü.

  • Türkiye gazetesinden Damla Peker'in kulislere dayandırdığı haberine göre, Erdoğanpartisinin il başkanlarıyla bir araya geldi.

08/12/18 16:18

Erdoğan'dan Partililere İttifak Uyarısı: MHP'nin adayıyla İlgili Yorum Yapmayın

Şu an buradasınız: Erdoğan'dan Partililere İttifak Uyarısı: MHP'nin adayıyla İlgili Yorum Yapmayın Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Erdoğan'dan partililere: Beğenin ya da beğenmeyin MHP adayıyla ilgili yorum yapmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, il başkanları toplantısında partililere önemli uyarılarda bulunduğu belirtildi. Toplantıda bazı il başkanlarının MHP’nin adayları ile ilgili eleştiriler yöneltilmesi üzerine, Erdoğan'ın bazı uyarılarda bulunduğu öne sürüldü. Türkiye...

soL Haber ·

Erdoğan'dan partililere: Beğenin ya da beğenmeyin MHP adayıyla ilgili yorum yapmayın

soL Haber

'MHP’nin adayları ile ilgili yorum yapmayın'

Damla Peker ANKARA Edinilen bilgilere göre toplantıda bazı il başkanlarından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a MHP’nin adayları ile ilgili eleştiriler ilettiği belirtildi. Erdoğan’ın bu eleştirilere karşılık, “Adayı beğenin ya da beğenmeyin. Onlarla çatışmayın, ters düşmeyin. MHP’nin...

Türkiye Gazetesi ·

'MHP’nin adayları ile ilgili yorum yapmayın'

Türkiye Gazetesi

'MHP'nin adayları ile ilgili yorum yapmayın'

Edinilen bilgilere göre toplantıda bazı il başkanlarından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a MHP'nin adayları ile ilgili eleştiriler ilettiği belirtildi. Erdoğan'ın bu eleştirilere karşılık, "Adayı beğenin ya da beğenmeyin. Onlarla çatışmayın, ters düşmeyin. MHP'nin adayı ile ilgili...

Memurlar ·

'MHP'nin adayları ile ilgili yorum yapmayın'

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin